Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 261 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 26 csüt., 8:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 03 kedd, 10:54
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hosszú szünet után megtöröm a csendet! :P

A H3-ban a kedvencem a Fortress, megfelelő hőssel halálosak bárkire.
Az épületeket könnyen fel lehet húzni, nem úgy mint pl.: Stronghold.
Nálam ők az utolsók.

A várzene pedig nagyon szép a Fortressben, nekem tetszik.

_________________
Be quick or be dead.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 27 pén., 9:07 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
Ha Fortressel megyünk akkor igencsak elkél a teleport expert Water magiccel. No meg a haste és bless. Ha van ilyen teleportja az embernek, ami ugye 3-mas szintű varázslat, tehát lehet a Fortressnak is, akkor érdemes várat támadni, beteleportálni a mighty gorgonokat és a hidrákat, és nagyon szépen lehet irtani :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 júl. 31 pén., 21:38 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én is szeretem a Fortresst és általában mindegyik várral játszok, nálam mindnek megvan a hátránya és az előnye, a fortress is jó, a hidrák és a gorgonok miatt... Megfelelő hős és nagy létszámú sereggel egész jól be lehet pusztítani a pályát:) De többször használom a dungeont:)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 júl. 31 pén., 22:35 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
Miután most elég sokat játszottam fortresszal, kifejlesztettem egy taktikát, amivel menni szoktam:
Alaphős a gyík lövész speckós, annak adom az összes gyíkot, azzal elfoglalom az egyik bányát(kő vagy, fa), majd megyek támadni. Másik fortreszes hősnek adom a gnollokat+wivern éselfoglalom a gyengébben őrzött bányát.
2. serpent fly hive+harmadik hős átadja a wiwernes hősnek a legyeke, majd meg útjára, negyedik hős szintúgy.
3.nap bazilisk a lizardmenes hősnek az 5.-ik megvett hőssel, mert ilyenkorra kell a közelharc is főhősnél ilyenkorra megpróbálom kifejleszteni az expert armorert, ként próbálok gyűjteni.
4. nap hidra+plus kincsszedegetés.
5. nap citadella+ugyanaz, képességfejlesztés water magicés védelem nagyon fontos
6 nap castle, ha van rá pénz
7. nap a faluháza, vagy hogyhívják
1. nap megvenni a hidrákat, és főhőssle repülő, vagy gyalogos lényeket irtani(íjászok még várhatnak)
Erődökben és arénákban mindig a védelmet választom, így sikerült utópiázoskor ezeket a primary skilleket létrehozni:
9 35 13 12 :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 19 csüt., 18:07 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
Tormentor írta:
Hosszú szünet után megtöröm a csendet! :P

A H3-ban a kedvencem a Fortress, megfelelő hőssel halálosak bárkire.
Az épületeket könnyen fel lehet húzni, nem úgy mint pl.: Stronghold.
Nálam ők az utolsók.

A várzene pedig nagyon szép a Fortressben, nekem tetszik.


Ezt még te sem gondoltad komolyan ugye?
A H3ban a Stronghold az egyik legkönnyebben húzható vár mert gobli, wolfraider, Roc és már jöhet is a Behemot ami a legerősebb lény a játékban leteszteltem még az Angyalt is üti és ráadásnak piszok olcsó egyedül varázslatban gyengék.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 21 szomb., 18:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
polo56 írta:
...
Erődökben és arénákban mindig a védelmet választom, így sikerült utópiázoskor ezeket a primary skilleket létrehozni:
9 35 13 12 :wink:

A gép általában nem fejleszti annyira a hősöket, mint az ember. Ha magasabb a defense értéked, mint az ellenfél attack-ja, akkor pontonként 2.5%-kal csökken a kapott sebzés. Ha az attackod nagyobb az ő defense-nél, akkor +5% a te sebzésedre pontonként. Mivel a legtöbb csatában erősebb hősöd lesz, vagy hős nélküli neutralokat csapkodsz, ezért jobban megéri attack-ra gyúrni. Ha nem multiban vagy, válaszd mindig az attackot.
[/off]
Amúgy a fortressnél tényleg a bless, haste, teleport, counterstrike +vízmágia a legfontosabb. Hidrával első körben wait, kör végén teleport, 2. kör elején counterstrike, 3. kör bless, 4. kör romeltakarítás csata után. :)

A dragonfly meg azért van, hogy gyorsak legyenek a felderítő lovagok.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 03 hétf., 0:51 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nem igazán tetszik ez a topic-cím, nekem H3-ban a kedvenceim között van a Fortress, és nagyon sajnálom h a H4-ből már kivették őket, ráadásul sztorival együtt, miszerint kiirtották őket a Leszámoláskor... :evil: és a görény káosz meg beköltözött a helyükre a mocsárba... :roll:
Egy expert haste-t azért télleg nem árt elhelyezni rajtuk csata elején, mielőtt még berserket küldene rájuk az ellenfél, de ha ezt időben megtesszük, egész ütőképes banda válhat belőlük. :) A kedvencem amikor a mighty gorgonnal ütöm az azur sárkányokat és úgy "mellékesen" párat még lekapnak miután támadok. :) Na meg h a hydra 7-es szinten több ellent támad egyszerre és visszaütni se lehet neki, az szintén nagy előnyt jelent, no meg a baziliszkusz kővé dermesztése sem hanyagolható el. Általában Bronnal szoktam menni, aki meg kapásból baziliszkusszal indít. :wink: Wyvern 2.-3. napon megvan... a fortressnek otthonos mocsaras területen pedig a többiek jól megszívják :D ... jó kis banda ez. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 03 hétf., 11:24 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
Én is szeretem a fortresst, azt sajnálom, hogy csak egy íjásza van és az is gyönge. Lehetne mondjuk 5-ös mint a nekróban.

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 03 hétf., 15:41 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 04 csüt., 21:19
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Coronita
polo56 írta:
Miután most elég sokat játszottam fortresszal, kifejlesztettem egy taktikát, amivel menni szoktam:
Alaphős a gyík lövész speckós, annak adom az összes gyíkot, azzal elfoglalom az egyik bányát(kő vagy, fa), majd megyek támadni. Másik fortreszes hősnek adom a gnollokat+wivern éselfoglalom a gyengébben őrzött bányát.
2. serpent fly hive+harmadik hős átadja a wiwernes hősnek a legyeke, majd meg útjára, negyedik hős szintúgy.
3.nap bazilisk a lizardmenes hősnek az 5.-ik megvett hőssel, mert ilyenkorra kell a közelharc is főhősnél ilyenkorra megpróbálom kifejleszteni az expert armorert, ként próbálok gyűjteni.
4. nap hidra+plus kincsszedegetés.
5. nap citadella+ugyanaz, képességfejlesztés water magicés védelem nagyon fontos
6 nap castle, ha van rá pénz
7. nap a faluháza, vagy hogyhívják
1. nap megvenni a hidrákat, és főhőssle repülő, vagy gyalogos lényeket irtani(íjászok még várhatnak)
Erődökben és arénákban mindig a védelmet választom, így sikerült utópiázoskor ezeket a primary skilleket létrehozni:
9 35 13 12 :wink:


Nem semmi nyelvtan xd Egyébként milyen fokozaton játszol hogy minden nap építesz toborzol+hőst veszel? :o

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 03 hétf., 23:14 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Azt még lovon se lehet... legalábbis 7-es lénylakást építeni mindennapi hősvétel és toborzás mellett... max. olyan pályán ahol minden mezőn kincs van :D tehát ezek szerint marad a gyalog. Télleg nem is tudom mikor játszottam utoljára gyalog szinten. :)

Mindenesetre én Fortressel 2. napon wyvernt és nyomás bányát foglalni :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 03 hétf., 23:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Pedig nomal-on meg lehet csinálni azt, amit polo56 írt. Csak a ládikákból így pénzmagot kell felvenni... Versenyeken pedig alap, a lvl7-es lény építése első (de legkésőbb a második héten), ha belefér akkor citadella, esetleg kastély. :wink:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 03 hétf., 23:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Én tuskó vagyok mert a ládában sosem adom oda a pénzt amíg nincs legalább 50 000-em :D és így se szokott sikerülni még normálon se a hydra vétele ha hőst is veszek, csak akkor, ha nem veszek egyet se és csak a hydrára gyúrok. :wink: mondjuk általában ezutóbbi szokott előfordulni. :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 06 csüt., 20:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Template-től függ. Vannak akik olyan template-en gyúrnak, hogy mozdulni se bírsz a sok nyersanyagtól, meg aranykupactól. Impossible-on nyersanyagszegény pályán meg jó, ha negyedik héten van hidra+castle.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 26 szomb., 23:43 

Csatlakozott: 2011 jan. 10 hétf., 19:09
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest
Én bármilyen várral is játszak, 90÷ban XPt veszek fel a chestből, két heroval, amíg a dwellingekbe/malmokba nem kell rendszeresen járni + nincs sok váram, és közel, simán elvagyok. 5 herot venni, Igen para, mert KIZÁRT hogy abból 3 ne legyen veszteség nélkül verhető. + 5 hero=10K gold, 130÷on játszom, asszem az 15K gold... Nekem is a Fortress a kedvenc váram szerintem, és Azért kell hogy 2. szintű legyen az íjász, mert ha már csak egy van, azt hamar tudd hozni, ha nem az lenne, akkor 1.-3. szintű egységekkel lizard helyett mondjuk egy wolfrider kaliberű cuccal jobban vérezne a korai sereg.. ja, és WoGban tápabb mint a Marksman, ez 100÷.
Mindenki dobálózik a water magickkel, mer' az jó, de senki nem említi, hogy Prayer-t is ad (ha megszerzed valahonnan, és akkor haste se kell többet, minden üt kb. egyből gnollon kívül..
És a legfontosabb, elég zsír hősök vannak
Alkin: Gorgon spec, Offense/Armorer start skillek, Tazaar:Armorer spec, Adv. armorer, Meg van egy akinek a nevét nem tudom, WoGban az is atom, amúgy csak második heronak: Learning spec, wisdom learning startskill.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 13 pén., 21:03 
Avatar

Csatlakozott: 2012 máj. 13 vas., 11:48
Hozzászólások: 3046
Tartózkodási hely: Winterfell, Gallifrey, meg mikor hol :D
Nekem személy szerint a HOMM3ban a Fortress a kedvencem és még egy kicsi reményem van abban,hogy majd a 7ben az Ubi visszahozza őket részben/egészben valahogy úgy,hogy valami hős gyíkharcos egy maréknyi sereget mégis átvezetett egy portálon a Leszámolsákor és eddig tartott amég megerősödtek /Heroes 7 Rise of the Swamp :D /

Amúgy én álltalában vagy Korbaccal vagy Bronnal mentem. Nagyon jó kis frakció :D

_________________
“Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb, but they refuse...”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 13 pén., 21:24 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Szerintem jópofa vár a Fortres, de Ashanban szenvednének némi veszteséget.
A mocsárban és kietlen tájakon csontvázak szaladgálnak, a Hidra a kazamatákban szaporodik, és a hősök már a leszámolás után is inkább a barbárokhoz pártoltak át...

Így már nem is olyan jópofa az egész dolog. Bár a Hidra + Teleport kombó szvsz kihagyhatatlan része a játéknak :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 14 szomb., 16:38 

Csatlakozott: 2009 nov. 25 szer., 13:39
Hozzászólások: 25
Nekem annyira nem hiányoznak.Elég masszív lényei vannak, de az én taktikámba annyira nem illenek bele.(Sokkal inkább a H5 ToE-ben lévő orkok...).A vár sítlusa se jön be... Mocsári csúszómászó sikamlós izék.A H6-os Sanctuary sokkal inkább tetszett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 16 hétf., 12:04 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én hiányolom őket nagyon a többi részből. Az lenne a legjobb, ha visszatérnének. Vagy legalább néhány karakterük, mint pl a Lizard warrior és a wyvern.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 16 hétf., 12:16 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Szerintem az volna jó ha a Gorgon ( valami szebb színben :P ) és a Wyvern semleges lényként térnének vissza, mint mondjuk Ashan őserdei, mocsári fenevadai :wink:. És akk a H6-ban lehetne mindkettő Elit jószág.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 16 hétf., 13:17 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Wyvern benne volt a H5-ben. Orkok sárkánygyíkja volt aszem 6.szintű lény
Wyvern=Sárkánygyík.Hasonlít a sárkányokra de nem tud tűzet okádni kisebb és nincs 4 lába plusz varázserővel nem rendelkezik.
Nem tudom mennyire illenének a gyíkemberek,gnollok ide :roll:

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 261 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség