Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 187 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 ápr. 06 szer., 0:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Én nem lépek be oda is, négy világ elég. Majd ha lesz játszható új faj, talán akkor.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 ápr. 13 szer., 19:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 okt. 11 hétf., 10:57
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Szolnok
Tudnátok segíteni? Küldtek egy e-mailt hogy csatlakozás egy szövetséghez. Ezután mire kell rámenni a csatlakozáshoz vagy automatikusan behozza majd?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 17 kedd, 20:01 

Csatlakozott: 2011 jan. 01 szomb., 18:12
Hozzászólások: 1287
Sziasztok!

Pici segitseg kellene.
Hogy tudom a koltsegeket csokkenteni?
Vannak hoseim akik 9%-al csokkentik a koltsegeket, felepitettem mind a 10 fieldet. Es igy is csak max 1,5-1,6 millios sereget tudok toborozni, ha tobb akkor egybol megyek minuszba.
Ez meg nem is lenne baj, de vannak jatekosok akik 6-8-12 millios seregekkel "maszkalnak". Hogyan csinaljak?
Igy eselyem sincs megvedeni a tear-em.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 17 kedd, 20:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
LvL 10-es aranybánya Capitol és odaviszik a sok pénzt. :) Általában az a város nagyon mínuszos de cserébe a többi sok pénzt hoz.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 17 kedd, 21:18 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Mire tear-ed van, könnyen lehet 8-10, vagy akár több várad is. :) Számold ki mindegyikben van 1-1,5 milla sereg, amit probléma esetén összevonsz (és persze finanszírozod a várat addig), és mész ütni vele. Nekem a nem rég véget ért világban 14 milliós seregem volt (Tekinek is kb. ennyi lehetett, top 10-esek voltunk armyban). Igaz soha nem volt egyben az egész, mert 5-6 millás megfelelően összerakott sereggel még a játék végén is könnyet loptam. Az első könnyemet meg alig 2,5 millás sereggel hoztam el. :)

Ja és majdnem mindegyik várban 1 hős arany termelés és fenntartás csökkentés skillekkel. :) Elég 2-3 hőst harcra kiképezni. Külön kémkedő hősnek nem sok értelmét láttam.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 18 szer., 8:27 

Csatlakozott: 2011 jan. 01 szomb., 18:12
Hozzászólások: 1287
Koszonom a valaszokat.
Akkor vegul is rendben vagyok. :-)
Azt hittem van meg valami "okossag".


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 23 hétf., 10:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Sziasztok !

Valaki meg tudná mondani, hogy előfizetés nélkül, ha már van három váram el tudok-e foglalni egy negyediket ? Tehát a lényeg a kérdésben az, hogy előbb le kell adnom egy várat, mielőtt nekiállok ostromolni vagy elég az ostom végén, ha elfoglaltam leadni azt amit éppen foglaltam ? Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni ... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 23 hétf., 20:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
ZsoZso írta:
Sziasztok !

Valaki meg tudná mondani, hogy előfizetés nélkül, ha már van három váram el tudok-e foglalni egy negyediket ? Tehát a lényeg a kérdésben az, hogy előbb le kell adnom egy várat, mielőtt nekiállok ostromolni vagy elég az ostom végén, ha elfoglaltam leadni azt amit éppen foglaltam ? Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni ... :wink:

Már ostromolni sem enged.

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 24 kedd, 20:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Köszi a választ és lenne még egy kérdésem ... ha átadom a váram akkor minden megmarad benne az új tulajnak ? Például, ha hagyok benne egységeket azt is megkapja az új tulaj ? A nem megvásárolt egységek száma is megmarad és a varázstárgy ha a várban van ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 24 kedd, 20:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
ZsoZso írta:
Köszi a választ és lenne még egy kérdésem ... ha átadom a váram akkor minden megmarad benne az új tulajnak ? Például, ha hagyok benne egységeket azt is megkapja az új tulaj ? A nem megvásárolt egységek száma is megmarad és a varázstárgy ha a várban van ?

Sem építés alatt álló várat, sem lényekkel együtt nem adhatod át. Saját hős sem lehet benne. Akinek átadod nem lehet több vára mint neked. Nem lehet támadás alatt álló várat átadni.

Üdv,
Reflen

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 24 kedd, 21:47 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Te Reflen, ezekszerint Te játszol valamelyik világon most is? Ha igen hol? :)

Most nézem te team tag vagy és már 2004 óta regeltél? Merre csoszogtál, hogy eddig még nem futottunk össze sehol? :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 24 kedd, 21:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
Nimbus írta:
Te Reflen, ezekszerint Te játszol valamelyik világon most is? Ha igen hol? :)

Most nézem te team tag vagy és már 2004 óta regeltél? Merre csoszogtál, hogy eddig még nem futottunk össze sehol? :)


Két világban vagyok a Hounds of the Apocalypse és a Rakshasa' rage-en.

Offline versenyeken vettem részt eddig. Majd mindegyiken. Összesítés 3. hely (bár ez nem jelent semmit.)

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 24 kedd, 22:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Ejnye Nimbus nem ismered Reflent...

Amúgy milyen néven vagy?

A lények megmaradnak amelyeket nem vettél meg és az épületek is.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 24 kedd, 22:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
Teki1986 írta:
Ejnye Nimbus nem ismered Reflent...

Amúgy milyen néven vagy?

A lények megmaradnak amelyeket nem vettél meg és az épületek is.


Reflerion néven lehet megtalálni.

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 24 kedd, 22:11 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hej... jó messze vagy tőlünk, sajnos. :(

A neved egyébként ismerős, a többi meg az én szegénységi bizim. :P

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 8:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Köszönöm a válaszokat Reflen és Teki1986 ... :wink:
Én is a Rakshasa's Rage - EAST -en próbálok most várat leadni, csak hát 2 várban ellátni majdnem 2 milla powerű sereget elég necces, ezért gondoltam, hogy hagyok hátra valamennyit ... :)
Azért majd megoldom ... Zsołt vagyok és Halhatatlan ... :D

U.i. : Nimbus és Teki, ha ott is ugyanezen a néven vagytok Leaders-ként, akkor jöhettek ti is nagy arc Monty-kat nyúzni ... :) ... egyesül a 2 narancssárga erő ... :D ... nem akartak szövetséget, hát most zúzuk egymást ... a várleadás is azért szükséges, mert le akarom zúzni Hughes ostromát, ne települjön megint a nyakamra, csak ehhez közelebb kell mennem, mert nem szeretnék 2× megállni mire odaérek, mert túl sebezhető lennék ... :) ... küldök szövetségi paktumot is ... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 10:02 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Most kötöttünk a Monty-val paktumot... :?

Egyébként én a helyetekben nem piszkálnám őket... közüllük jópáran prémiumosok. Tapasztalatból mondom, hogy 2-3 aktív prémiumos simán képes legyalulni egy kisebb ingyen játszó szövetséget. Pusztán a seregnagyság az nem sokat ér. Egy kicsit rádszállnak, és kb. 2 nap alatt felmorzsolják a két millás seregedet, mivel három várból nem leszel képes az utánpótlást megoldani.

Egyébként ne gondold, hogy Monty Pyton fanok lettünk... közel vannak hozzánk, és viszonylag erősek, ezért paktumot kötöttünk. Kettőnk miatt (Teki és én) miatt érdekükben állt a paktum, mivel látható, hogy ketten máris jelentős erőt képviselünk. Ettől függetlenül, pl. én éppen most építek ki ellenük védállást a közelükben. Ha keménykednének egyedül képes lennék igen kellemetlen meglepetéssel szolgálni. :wink:

Még 1 dolog. Talán látod, hogy sem nekem sem Tekinek nincs egyelőre jelentős seregünk. Az enyém, csak 6-700 k körül van mindössze. Nos ez nem véletlen. Mellette olyan erős gazdaságunk fejlődik, hogy, ha valaki megcibálná a bajszunkat akkor pillanatok alatt kiállítanánk akár már most is több milliós sereget, amit komoly veszteségek után is pótolni tudnánk, de közben nem kell feleslegesen fenntartást fizetni. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 10:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Nem félek tőlük és képes vagyok pótolni a veszteségeimet ... :)
Egyébként én a békés fejlődés híve vagyok és küldtem nekik a kezdetekkor szövetségi paktumot, de visszautasították ... :? ... ezután pedig ők támadtak én csak igyekszem viszonozni ... :P ... szóval rajtam nem múlik a béke ... :roll:
Ahhoz hogy bármit tegyenek velem, be kellene törniük a területre, ami megállás nélkül lehetetlen, aki megáll, az pedik hullik, ilyen egyszerű ... :)
A végvárrendszer pedig ütésközelben van, tehát ha valamelyiket nekiállnak ostromolni azt is ütöm és jelenleg még nincs olyan haderejük, amivel ne tudnék elbánni, hogy ez mennyire fog változni majd kiderül ... :oops:
Viszont most készítem elő Hughes 95,159-es ostromának leverését ... szerinted pipa lesz, ha elhullik a háromnegyed millás seregének a harmada ? :twisted: Na még mielőtt elindulok majd küldök újra egy szövetségi ajánlatot, ha elutasítja nem rajtam múlt és annyi ... 8)

U.i. : Most nézem, hogy csak 8-an vagytok, nem hozunk létre egy közös erős szövetséget ? 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 11:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Mi csak osszealltunk magyarok a kornyeken hogy konnyebben terjeszkedjunk. Ne hogy azt hidd hogy Hughes-nak az az ossz serege. Megtamadod o meg megerositi es buktad. Vagy ha tenyleg akarja a varost akkor nagyobb sereget kuldd mint a tied. Idovel a tear epitesek idejen lehet hogy csatlakozunk mi is hozzajuk, mert kulonben nem tudnank mi se epiteni. Vagy ha igen akkor a sok Monty-s korulottunk begyalulna minket.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 11:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Azért akarom közelről támadni, hogy ne tudjon több embert küldeni támadás közben ... :wink:
Ennyi erővel, ha ti is tartotok tőlük, pedig előfizetésesek vagytok, akkor egyáltalán én minek játszok, ha úgysincs semmi értelme, mivel semmi vagyok ? :( :( :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 187 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség