Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 187 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 13:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Nem tartunk 1 embertol, de egy egesz szovetsegtol igen. 20 ember barmikor bedaral 2-t. Mindenkepp gyengebbekkel kezdj ki es olyannal aki nem nagy szoviben van akik korul vesznek. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 13:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Azért kell nagy erős szövetség és nem 8 ember ... náluk is csak 1-2 előfizetős van ... :wink:
Azt meg már írtam, hogy nem én kezdtem ki velük, hanem ők támadtak ... most azzal mennyivel lennék kisegítve, ha csak nézem hogy leamortizálnak és nem teszek semmit ? Mi csak gyengülünk, ők meg erősödnek ... ennek nem látom értelmét ... :?
Ha meg hagyom, hogy lenyomja a kékek várát és még a mostaninál is több kockán legyünk határosak velük az ismét csak öngól, mert még nagyobb felületen leszünk támadhatóak ... :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 14:06 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Csúnya dolgot fogok írni, és remélem nem sértődik meg senki (ha ugyan olvassa ezt valaki a Leaders-ből). Mi Tekivel csak azért vettünk magunk köré pár embert, és azért segítünk nekik fejlődni, hogy nagyobb legyen a szövetség területe (ahogy ezt Teki már írta is), ezáltal könnyebben tudjunk védekezni, ha szükséges lenne. Persze örülünk, ha valamelyik tagunk szintén erős lesz, de ez most nálunk a fejlődj és figyelj fázis, esetleg csapkodd le magad körül azokat, akik zavarhatnak a későbbiekben.

A mostani szövetségi rendszer egyiknapról a másikra felborulhat. Láttunk példát a nem rég lezárult szerveren, hogy a legerősebb szövetségek közül is többen egyik pillanatról a másikra felbomlottak, és születtek új szövetségek, teljesen átrajzolva minden addigi erőviszont. Pl. a Hungarian Heroes a fénykorábban több mint 60 taggal rendelkezett, de a rossz adottságok miatt a végjátékot már egyik HH klán sem élte meg. A Monty Pyton, vagy a Slackers is kerülhet hasonló helyzetbe, és akkor mi ott leszünk az újra felosztásnál és igyekszünk a "jó" oldalra állni. :D

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 14:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Nem hiszem, hogy ezen be lehetne sértődni ... végülis azért mert megvéditek őket, - mert gondolom megtennétek - azért igazán nyújthatnak annyit, hogy betöltik a külső védővárrendszer szerepét ... :wink:
Viszont ennyi erővel, ha csak magamra kell gondolnom elég lenne csak simán megszüntetnem a szövetséget és bármelyik nagy szövetség akár a Monty-k örülnének, ha beállnék hozzájuk ... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 14:41 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Akár igen, feltéve, ha nem akasztod össze a bajszod Hughes-al. :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 15:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Ááááá ... most méginkább nem tudom, hogy mit csináljak, de nekem ez csak az első pályám, ráadásul 2 héttel az indulása után kezdtem, szóval szerintem bőven csodás amit elértem ... :-) ... viszont az új pályán sokkal jobb leszek és még erősebb ... :wink:
Még elgondolkodhatom a Nekla Power ajánlatán is, hogy az erősebb emberekből csináljunk egy közös nagy szövetséget, de azzal sem lennék kisegítve, mert a Monty-k úgy is csak itt mellettem lennének ... :?
Egyszóval az elhelyezkedésem a gázos, hogy pont a Monty határra kerültem ... sehol körben nincs senki, aki fenyegetést jelenthetne rám nézve csak itt, erre pont itt vagyok ... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 15:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Két dolog a fontos a szövetségek szempontjából:

- Várhatóan ne csak 1-2 ember legyen aki grált tud építeni
- Minél egyszerűbb legyen a felépített grálokat megvédeni

Az utóbbi feltételhez pedig elngedhetetlen, hogy területileg egységes legyen a szövetség. Ebbe bukott bele a HH is.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 15:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Hát kizárt, hogy nálunk 1-2 embernél többen képesek lennének grált felépíteni, az pedig 100%, hogy nem lennének képesek megvédeni, tehát a szövetségünk kb. semmit sem ér ... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 27 pén., 10:27 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Még egy dolgot észrevettem az első játék alatt. Nevezetesen, hogy adott esetben hiába vagy erős, nem tudod megvédeni a grálodat, ha nincs megfelelő helyen, leginkább egy komolyabb szövetségi terület magjában. A nem jól elhelyezett grálok ugyanis szinte felépítésük pillanatában több embernek is azonnal a célpontjává válnak, tehát nem elég, hogy gyorsabban elérik a grált még többen is támadják majd függetlenül attól, hogy Te magad milyen erős vagy.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 07 csüt., 21:01 

Csatlakozott: 2009 júl. 15 szer., 11:52
Hozzászólások: 6
Sziasztok! Én még új vagyok itt, úgyhogy lehet hogy hülyeséget kérdezek de hogy lehet elérni hogy mellettetek, magyarok mellett legyek a játékban? Mert a sok külföldi közt gyorsan leigáznának, és szívesen játszanék veletek szövetségben. Előre is köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 08 pén., 13:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
lolyci írta:
Sziasztok! Én még új vagyok itt, úgyhogy lehet hogy hülyeséget kérdezek de hogy lehet elérni hogy mellettetek, magyarok mellett legyek a játékban? Mert a sok külföldi közt gyorsan leigáznának, és szívesen játszanék veletek szövetségben. Előre is köszi

Úgy tudom, csak ha valaki meghív és azt jelöli, hogy a közelében legyél.

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 08 pén., 21:29 

Csatlakozott: 2009 júl. 15 szer., 11:52
Hozzászólások: 6
És valaki meg tud engem így hívni egy olyan világba, ami még nem olyan régóta tart és így nem lenne akkora lemaradásom?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 09 szomb., 16:31 

Csatlakozott: 2009 jan. 28 szer., 18:18
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Dungeon
lolyci, ha akarod én meg tudlak hívni az Angels Downfall-be, kb egy hónapja kezdődött... Bár nemtom jó-e neked, ha én hívlak meg, mert csak pár magyar van a közelben, az egész világ tele van románokkal, én is olyan szövetségben vagyok, amiben ők vannak többségben...De ha ez nem zavar szívesen küldök meghívót :)
egyébként én is egy hete kezdtem ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 14 csüt., 22:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Sziasztok !

Felmerült bennem egy olyan kérdés, hogy mi van akkor, ha valaki lerak egy várat oda, ahol az obelix kijelölte a könny helyét és én nekiállok ostromolni és elfoglalom ? Attól még az ugyanúgy a könny lelőhelye lesz és ha én írtom ki az erdőket, akkor megkapom a könnyet igaz ? Köszönet a válaszért előre is, ha valaki már találkozott ilyesmivel valamelyik pályán vagy netán csinált már ilyet ... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 21 szer., 11:31 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Halihó!

Kicsit beült a téma, pedig a játék még mindig töretlenül dübörög és a sokadik szezonját éli! :)

Most páratlan lehetőséget ajánlok egy arra érdemesnek. :)
Egy darab VIP meghívóval rendelkezem, melynek segítségével egy nem rég indult szerveren a TOP1-es szövetségbe kerülhet! 8)

Írjon priviben akit érdekel a téma! Mivel tényleg elit csapatról van szó, fontos a hozzáállás!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 12 kedd, 22:03 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Hejj, Nimbus! Még nem untál rá?? :D

Nekem két évad elég volt abból a játékból!
Ja, egyébként ArchDruid vagyok, talán emléxel, a Dorien féle csapatból. :)

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 feb. 27 szer., 14:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Sziasztok !

Ha valakit érdekel most indult a 4. szezon egy pve világgal és a jövő héten indul a pvp. Igyekszem összehozni egy csak magyar szövetséget a pve-n, így szívesen látnánk minden aktív új játékost.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZsoZso 2013 márc. 16 szomb., 13:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 feb. 27 szer., 22:24 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Az már jó lenne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 06 szer., 20:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Mégis mi az, ami már jó lenne ? Nem igazán értem mi értelme az ilyen hozzászólásoknak ...
Mindenesetre eltelt egy hét és azóta semmi. Úgy tűnik nem igazán népszerű ez a játék itt. Bár a pályán sem igazán vannak magyarok, szóval nem csak itt, így úgy tűnik a csak magyar tagokból álló szövetség nem fog összejönni ... :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 07 csüt., 13:54 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Hát eléggé ratyi játék ami azt illeti, semmi varázslatot nem lehet hősünket nem irányíthatjuk, várakat nem fejleszthetünk, semmi grafika nincs szinte.
Időigényesek a csaták, sokszor ami jönne ellenfél azok megölnek.
A privátmeccseknek meg egy kalap lóherét nem ér, nem is azokkal lehet csatázni amit szeretnénk eredeti emberekkel, nem is adnak szintet se semmit, csak felhúzzák az emberek agyát.
Nem is értem mi célja volt ezzel a készítőknek nincs benne semmi élvezet.
:evil: :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 187 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség