Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 126 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 31 pén., 13:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 9:33
Hozzászólások: 43
Köszi az építő hozzászólásokat,megpróbálom ezek alapján lejátszani a dolgokat!

_________________
"Az Igazság Odaát van!" -Úgyhogy én megyek is...:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 01 szomb., 13:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Nem egészen helytálló az, hogy a legerősebbet
kell ütni. Mindig azt, aki a legjobban zavar és....hát
igazán nem lehet leírni, hogy mikor mit kell
támadni, mert ez az egész a csatától, az állástól,
varázsolt mágiáktól is függ. A legerősebb elleni
taktikád valóban jó( én is használom ), de nem
mindig kell őt ütni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 02 vas., 19:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Udv ,

elöször Freemy 1 irására reagálva !
A Frenzy nekem is 1 kedvenc avrázslatom,de 1 lényre hulyeség varázsolni és az az a. behemot,mivel a frenzy-t akkro célszerü,ha az ellennek magasaka defense értékei,és a behemot már eleve redukálja 80%-al és az rengeteg !
Csirifiszko : ha van archdeviled,neki meg csak gold dragonja,akkor elvileg te kezdesz,ha saját pályán vagy !
A slow mindenképp jo varázslat,vagy ha van berserk az méginkább az ! :) Clone-od van ? vagy Frenzyd ? az ellenféltől csak adevilek és a gold dragonok a veszélyesek,én Implosionnal leszednéma gold dragonokat,majd berserkkel,vagy méginkább forditva ! :))
Hány spell pontod van ? Van expert inteligence-d? Mi ahős speckoja ?
Küld el az állást,az lenne a legjobb,bár szerintem annyit nem ér,simán verhető !a gold dargont ki használhatod a saját javadra is ha van a közelben még 1 ellenség,és akkor oda teleportálod közéjük a leggyengébb egységed,és emgütöd ! :)))
Más,nem mindig jo a kör elején avrázsolni,néh ajob bkivárni,mint mond az ellen ! Blind ellen meg ajánloma Cure-! :)
És használj bless-t ,ezért nagyon jok az enchanterek,sokszor nyomnak mass bless-t ! :))) és akkor van oylan lány,ami a kétszeresét sebzi !
van sacrifice-od? az is 1 megoldás lehet !
Igazábol látni kéne,érezni a helyzetet,ugy az igazi,és ugy lehetne igazán épitő hozzászolásokat,tanácsokat adni !
további szép napot ! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 02 vas., 21:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Egyértelműen tudni kéne a mágiákat, egyebeket ahhoz, hogy jó tanácsokat adjunk. Persze előbb nekünk is le kell játszanunk, hogy átérezzük az egészet, mert így hát elég nehéz...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 03 hétf., 10:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Nem hinném, hogy a legjobb megoldás, ha megoldjuk Csirifiszkio helyett a problémát, bár erre a csatára tényleg kíváncsi lennék 8) 8) 8) !
Van resurrected, tehát mégsem olyan veszélyes a helyzet... Én azt ajánlom, törd a fejed és nagyon sok trükkre fogsz rájönni magadtól is, engem sem tanított senki.
Csak egy tipp, inkább egy kis gondolatébresztő: mikor lehet fetámasztani valakit :?: :?: :?: Ha erre tudod a választ, kezedben a megoldás kulcsa :D :D :D!

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 03 hétf., 11:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 9:33
Hozzászólások: 43
Gezsa!

Elég trükköt ismerek már,köszönöm,de nem igazán az a probléma,hogy van-e resurrectem vagy nincs!Legfontosabb kérdés két,majdnem egyformán "skilles" hős csatájában,szerintem az:melyik jön először,kinek van több VP-je..Egyébként a dolog már megoldódott,azért köszönök minden építő hozzászólást! :D

_________________
"Az Igazság Odaát van!" -Úgyhogy én megyek is...:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 03 hétf., 14:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
rolandinnyu írta:
Szia!

Alapvető szabálynak tartom, nemcsak itt, hanem minden hős esetén, hogy a lehető legjobban szét kell osztani a seregét minden helyet kihasználva! Persze ez lehet akár egy imp is mind1 mi, csak legyen kitöltve a hely!!!


Ebben csak hős-hős vagy hős-vár csatában értek egyet! Ha van diplomacy-d, akkor mindenképpen kell min. egy szabad hely a csatlakozni kívánó egységeknek :!: :twisted:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 03 hétf., 15:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Udv !:)
Hamár a nagy csatáknál tartunk,a haverom játszott az urpisinggel,és a végső csatánál elakadt !
A helyzet adva van az ellen a tower várában csücsül mind a 4 elsődleges skillje 99-es ! Van nekije 1 kombo páncélja,ami rögtön varázsol slow-t,misfortune-t,weakness-és még valamit! Van továbbá elixir of life-ja !
Exper archery,resistance,offense,armorer,wisdom,és még ez az !
A csapata : 1600 titán,3500 naga queen,7600 arch mage,300 archangel,1000 enchanter,5700 master genie és olyan 17 ezer master gremlin !
Varázsolni nem lehet rá,mert artifactokkal le van védve,bow of the sharpshootere is van ! Ennyi rola !:)
Haverom hőse: 92,94,99,85..1700 spellpoint ! Wisdom,4 magic skill,logistic,leadership,archery !
A csapat : 600 phoenix,400 archangel,1100 champion,500 titan,2000 sharpshooter,1300 zealot,1800 crusader !
Artifactok: elixir of life,sharpshooter bow,pedant of courage,és a primary skill nővelő artifactok !
A páncél miatt ő kezd,és onnatol kezdve esélye sincs,bevallom még nekem sem volt,a titan szét lötte az én titanjaimat,az archmage kegyetlen a 7 légio és nagákrol nem is beszélve !
Mondtam neki,hogy ezt a csatát nem fogja megnyerni,de bizakodik ! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 03 hétf., 15:57 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
yc írta:
Mondtam neki,hogy ezt a csatát nem fogja megnyerni,de bizakodik ! :)



Nem baj,próbálkozni azt lehet,nem :?: :D

De azért azok a Titánok elég brutálok.

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 03 hétf., 18:51 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Srácok!

Kezd átalakulni a dolog egy új topikká... :twisted:

Lehetne a címe: Gázos csaták :lol: vagy vmi ilyesmi...

De sebaj...

yc írta:
Van nekije 1 kombo páncélja,ami rögtön varázsol slow-t,misfortune-t,weakness-és még valamit!


Armor of the Damned és a curse a negyedik amit varászol...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Nekromata álláspont
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 05 pén., 16:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 01 hétf., 11:32
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Orosháza
Vampire touch. (hogy visszakanyarodjunk a témához)
Olvastam, hogy valaki nem csippantja a Chain Lightninget, szerintem pont az a poén, hogy az ember magát is úgy megopathatja vele mint állat - ha így kifejezhetem azt az érzést, amikor először láttam mit is rendez a sorok közt... pont ezért tetszik!
A teleport is igen vicces, jön-jön-jön-jön-hoppá-jön-jön-jön-jön-jön-hopppá-jön-jön-jön-hoppá-jön-jön-jön-hoppá-elfogyott :twisted: (mármint az ellenfél)
Szegény 50+ behemót, aki kikezdett a 30as hősömmel, gondolom eléggé lelombozta az érzés, az ai meg csak nézett, mert csata előtt azt merte kiírni, hogy ez az ellenfél biza szétcsapja az arcom, de minta sutty. Ehelyett sebzés nélkül túlétem - uerre jó volt a hipnotizálás is: kipróbáltam, mert szadista állat vagyok, úgyis lenyomtam, mint egy billogot. (remélem nem jutok conan sorsára, mert véletlen sincs mentésem :oops: )

ps: azért írok ennyit, mert a hétvégén nem leszek itt, mellesleg szeretnék a legszószátyárabb újonc lenni, amíg el nem teleportálnak innen

_________________
üdv: yipp

Az erőd legyen velem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 23 pén., 23:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 01 hétf., 2:30
Hozzászólások: 49
A h3-ban a direkt sebzést okozó varázslatok (lightning, chain lightning, implosion) csak akkor jó, ha kevés számú ellenfél ellen kell bevetni, függetlenül a varázsló szintjétöl. De ha igazán tápos csapattal állunk szemben (kb 150 archangel, 200 titán, stb.), akkor ezek a varázslatok használhatatlanok. Ilyenkor jön be a berserk és a clone, persze expert szinten.
A berserkröl már írtak a clone pedig azért jó, mert egy amúgy is nagyon tápos egységet megkettöz. Akkor kell használni, amikor a klónozandó lény lép, mert utána rögtön a klón jön. Klónozni leginkább erös íjászt éri meg. 50 titánt klónozva akkora sebzést okozhatunk az ellenfélen, mint még az implosionnal sem. Azonkivül az ellenfél, ha eddig nem varázsolt rögtön elhasznál egy varázslatot a klón eltüntetésére, tehát abban a körben nem tud jót varázsolni. Ha nem varázsol, akkor egy egységével biztos, hogy a klónt támadja, tehát egy emberét kivontunk a forgalomból.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 24 szomb., 9:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 29 hétf., 16:34
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: Budapest
Nekem a Desintegrate :twisted: és az Inferno a kedvencem :twisted:

_________________
"Always look on the bright side of life!" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: üdv
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 02 vas., 15:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 02 vas., 15:06
Hozzászólások: 4
Barátaim, jó régen nyomom a hirózt, de csak ma jutott eszembe először, hogy a neten keresgéljek a játékkal kapcsolatban, így pl. fogalmam sem volt kiegészítő pályákról, honlapokról, fórumokról, satöbbi. Na most már itt vagyok, és örömmel látom, hogy vannak még jócskán olyanok, akik le sem szakadnak róla, még ilyen hosszú idő után sem. :)) helyes-helyes:)) A 4. rész nekem nem jött be, így a 3.résszel foglalkozom mindmáig :)
Szóval: sziasztok:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 02 vas., 15:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 02 vas., 15:06
Hozzászólások: 4
Ja, mint varázslat nekem a kedvencem a chain lightning, expert air magic-kel, expert sorceryvel, netán az 50 százalékot rátevő air gömbbel valóságos atomcsapás :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: h3
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 03 hétf., 19:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
A SLOW. És utána ráérek a többi varázslatra is.
exp. bless-prayer-haste-shield-stoneskin-cure-curse-blind-misfortune stb.
A közvetlenül HP-ra ható varázslatokból a summon, resurrection és a sacrifice, mert dobogós helyen vannak a "sebzés"-sel. Esetleg még a meteor shower.
Csatán kívül town portal és Dimension Door.
;))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 08 szomb., 17:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 11:58
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Érd
Nekem a Titan's thunder :twisted: !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 08 szomb., 19:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 29 hétf., 16:34
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: Budapest
Az milyen???

_________________
"Always look on the bright side of life!" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 10 hétf., 16:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 11:58
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Érd
Az csak akkor lehetséges hogyha megvan a Titan's Thunder az inventoryban.Egyébként 600damaget csinál és 0sp :twisted: !!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 11 kedd, 10:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 11 kedd, 9:24
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest
Sztem azok amik a saját egységeidet segítik, vagy az ellenfelét gyengítik, de nem sebeznek. Pl:blind idegesítő, vagy curse is kemény expertbe.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 126 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség