Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 23:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Dougal írta:
Jó,jó.

Off: Ez meg pláne off!!! Olvasd már el azt a fránya fórumetikettet! Ilyen, és hasonló megnyilvánulások nemkívánatosak semmiféle fórumon, nemhogy itt! Azt csodálom, hogy még mindig itt vagy.

On: Egyébként az én kedvenceim többnyire az élőhalottak, így a Necropolis vár az igazi.
A Castle és a Tower viszont osztozik a második helyen.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 7:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
[quote="Freemy"][quote="Dougal"]Jó,jó.[/quote]
Off: Ez meg pláne off!!! Olvasd már el azt a fránya fórumetikettet! Ilyen, és hasonló megnyilvánulások nemkívánatosak semmiféle fórumon, nemhogy itt! Azt csodálom, hogy még mindig itt vagy.

On: Egyébként az én kedvenceim többnyire az élőhalottak, így a Necropolis vár az igazi.
A Castle és a Tower viszont osztozik a második helyen.[/quote]

Az élőhalottakat én is szeretem. A H5 beli nekormanta tök király.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 14:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Az első részben a Warlock és a Sorceress tetszik a legjobban, jobb szeretek varázsolgatni, noha ott még elég kiforratlan ez a dolog[tudat alatt minden bizonnyal a többinél sokkal erősebb lények vonzanak, kétségtelen :) ] - mindezt csak azért, hogy ON is legyen, mivel nem szeretnék privátban írni KTibszának, csak úgy a köz javulásának érdekében; :lol:
Szerintem azért nincsen benne Necro és Wizard az első részben, mert még nagyon a MIGHT-MAGIC dologra hegyezték ki a dolgot, volt tehát erő(Knight, Barbarian) és varázslat(Sorceress, Warlock). Ha még bekerült volna a két fent említett csoportosulás is, akkor nem lett volna ennyire "kiegyensúlyozott". Talán. Talán nem. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 15:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
BHappy írta:
Az első részben a Warlock és a Sorceress tetszik a legjobban, jobb szeretek varázsolgatni, noha ott még elég kiforratlan ez a dolog[tudat alatt minden bizonnyal a többinél sokkal erősebb lények vonzanak, kétségtelen :) ] - mindezt csak azért, hogy ON is legyen, mivel nem szeretnék privátban írni KTibszának, csak úgy a köz javulásának érdekében; :lol:
Szerintem azért nincsen benne Necro és Wizard az első részben, mert még nagyon a MIGHT-MAGIC dologra hegyezték ki a dolgot, volt tehát erő(Knight, Barbarian) és varázslat(Sorceress, Warlock). Ha még bekerült volna a két fent említett csoportosulás is, akkor nem lett volna ennyire "kiegyensúlyozott". Talán. Talán nem. :wink:


És ki kinek az ellensge? A Knigh a Barbariannak? A Sorcerreress a Warlocknak?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 15:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Teljesen mindegy, mit írnék, hisz' úgyis (lehetőleg negatív) véleményt alkotnál róla, úgy, hogy semmit sem értesz hozzá (mint eddig; nagyon jól csinálod :evil: ) .

Olvass utána és nézegesd a képeket, a Heroes 3-ról is sikerült ilyetén módon eldöntened, hogy csapnivaló. [APPLAUSE]

"zárójelben": Sorcerreress???
Dougal, Dougal... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 16:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
BHappy írta:
Teljesen mindegy, mit írnék, hisz' úgyis (lehetőleg negatív) véleményt alkotnál róla, úgy, hogy semmit sem értesz hozzá (mint eddig; nagyon jól csinálod :evil: ) .

Olvass utána és nézegesd a képeket, a Heroes 3-ról is sikerült ilyetén módon eldöntened, hogy csapnivaló. [APPLAUSE]

"zárójelben": Sorcerreress???
Dougal, Dougal... :roll:


Mind1, nekem csak a hEroes 4 és 5 vn meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 17:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 09 vas., 19:49
Hozzászólások: 509
Tartózkodási hely: Behemoth's Lair
Nem, Dougal, ez NEM MINDEGY!!! Amiket te írkálsz, azoknak éppenséggel semmi értelmük sincs, úgyhogy a többi fórumozó nevében is legalább arra szeretnélek megkérni, hogy mielőtt megnyomnád a "Mehet" gombot, először nézd át a hozzászólásodat, és javítsd ki a helyesírási hibákat, hiszen ez nem nagy fáradság! Elég nagy probléma egy 60 éves öregemberre tekintve, hogy még írni se tud :evil:

_________________
Mindannyian őrültnek születünk. Néhányan azok is maradunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 18:09 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Én azt furcsállom, hogy egy (saját bevallása szerint...) 61 éves ember csak a Heroes sorozat 4. és 5. részével találkozott, noha már akkor sem volt kiskorú, mikor a King's Bounty napvilágot látott. De minden bizonnyal MINDEGY, hiszen neki csak
Dougal írta:
"...a hEroes 4 és 5 vn meg."


Mivel a Heroes 2-vel játszó emberek csoportja eltörpül a későbbi részek rajongótábora mellett, ezért felteszem a kérdést, hogy kinek melyik a kedvenc H2-es vára? :)
Én már vázoltom pár hsz-szel feljebb(Sorceress, Warlock).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 18:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
BHappy írta:
Én már vázoltom pár hsz-szel feljebb(Sorceress, Warlock).


Sorceress mindenképp :) (ezek az erdő lényei) mindig is a kedvenceim voltak és lesznek. :) Ezen kívül még a Barbarian. De azért tényleg a Warlock se volt semmi. :)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 18:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Ha már Heroes 2, akkor Barbarian, Necromancer, Wizard.
Utánuk következik (tetszés, nem erősorrend!) szerint a Warlock, Sorceress és a legutolsó a Knight.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 19:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
A Wizzardok..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 19:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Sorceress, Necropolis!! Utána van még a Barbarian és a Wizard másodhelyen! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 27 vas., 15:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 19 szer., 10:08
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Debrecen
Hell!Kezdeném a végéről:ucsó helyen a fortress áll utána az inferno,conflux,stronghold,dungeon,rampart,necro,tower,castle.Mondjuk nem régóta játszok kb 3 éve szóval nekem ennyi idő alatt ez jött le.Na ennyi voltam!Hy :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 22:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én is írok itt hétvégén a heroes2-ről,nekem csak ez van meg :( .Na, menjünk sorba:

Barbarian:goblin:jót sebez(vagyis hát a támad).Gyengén védekezik,mint mindegyik barbár egység(kivéve az orcot).
orc chief:átlagos,de a gép inkább a trolljainkat szokta támadóvarázslatokkal szívatni,így egy ideig el lehet lövöldözgetni vele.
wolf:elég jót harap,ráadásul kétszer.Csak alacsony a védekezése.
ogre lord:k...a magas a hp-je,védekezése aLaCsOnY :lol: .a sebzése jó.
war troll:sebzés:jó, defense:alacsony hp:nem rossz
cyclops:gyenge,hp:pocsék,A/D:jó/hát...kicsit gyenge,sebzés:rossz.
Knight:peasant:hagyjuk... :D ranger:jól lő,közelharca és hp-je azonban gyenge.pikeman:jól védené a rangereket,de jobb ha támadunk vele,mert a rangerek szinte maguktól hullanak el.swordsman:szintén,de jobban támad.champion:a cavalrynak kevés a hp-je,ezért sürgősen tovább szoktam fejleszteni.A champion már ütős egység.paladin:hp:nagyon gyenge,A/D:jó(kétszer üt)/kicsit sz.r a crusader már szerintem sokkal jobb,de sokkal drágább is.
Sorceress:sprite:egyetlen hátránya a kevés hp.A többi jó.battle dwarf:Nagyon jó gyalogos egység,a fejlesztett nem is olyan lassú.Jó a magic resistance képessége is :mrgreen:.grand elf/greater druid:Jó lövős egységek,de csak addig,amíg elé nem áll valaki :D.unicorn:hp:jó, sebzés:nagyon jó,spec.képessége szintén,de sajnos ritkán jön be (nekem legalábbis).phoenix:kevés hp,nem rossz sebzés,A/D szintén.
Necro:skeleton:a legjobb gyalogos elsőszintű egység.zombie:gyenge egység,csak a hp-je magas(a fejlesztettre gondolok).mummie:hp:átlagos, sebz.:kicsit kicsi :D sebesség:a fejlesztett az gyors.vampire lord:a legjobb 4.szintű egység.hp,sebzés és gyorsasága mind jók.lich:hp:kevés(nagyon),A/D:közepes/elég jó,sebz:jó(területsebzés :()bone dragon:átlagos,de nagyon olcsó ehhez képest.Na,én megyek.Haly :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 17:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
kisdacide írta:
Én is írok itt hétvégén a heroes2-ről,nekem csak ez van meg :( .Na, menjünk sorba:

Barbarian:goblin:jót sebez(vagyis hát a támad).Gyengén védekezik,mint mindegyik barbár egység(kivéve az orcot).
orc chief:átlagos,de a gép inkább a trolljainkat szokta támadóvarázslatokkal szívatni,így egy ideig el lehet lövöldözgetni vele.
wolf:elég jót harap,ráadásul kétszer.Csak alacsony a védekezése.
ogre lord:k...a magas a hp-je,védekezése aLaCsOnY :lol: .a sebzése jó.
war troll:sebzés:jó, defense:alacsony hp:nem rossz
cyclops:gyenge,hp:pocsék,A/D:jó/hát...kicsit gyenge,sebzés:rossz.
Knight:peasant:hagyjuk... :D ranger:jól lő,közelharca és hp-je azonban gyenge.pikeman:jól védené a rangereket,de jobb ha támadunk vele,mert a rangerek szinte maguktól hullanak el.swordsman:szintén,de jobban támad.champion:a cavalrynak kevés a hp-je,ezért sürgősen tovább szoktam fejleszteni.A champion már ütős egység.paladin:hp:nagyon gyenge,A/D:jó(kétszer üt)/kicsit sz.r a crusader már szerintem sokkal jobb,de sokkal drágább is.
Sorceress:sprite:egyetlen hátránya a kevés hp.A többi jó.battle dwarf:Nagyon jó gyalogos egység,a fejlesztett nem is olyan lassú.Jó a magic resistance képessége is :mrgreen:.grand elf/greater druid:Jó lövős egységek,de csak addig,amíg elé nem áll valaki :D.unicorn:hp:jó, sebzés:nagyon jó,spec.képessége szintén,de sajnos ritkán jön be (nekem legalábbis).phoenix:kevés hp,nem rossz sebzés,A/D szintén.
Necro:skeleton:a legjobb gyalogos elsőszintű egység.zombie:gyenge egység,csak a hp-je magas(a fejlesztettre gondolok).mummie:hp:átlagos, sebz.:kicsit kicsi :D sebesség:a fejlesztett az gyors.vampire lord:a legjobb 4.szintű egység.hp,sebzés és gyorsasága mind jók.lich:hp:kevés(nagyon),A/D:közepes/elég jó,sebz:jó(területsebzés :()bone dragon:átlagos,de nagyon olcsó ehhez képest.Na,én megyek.Haly :wink:

Folytatom :roll:.
Warlock :twisted::centaur:nagyon magas hp,sajnos ez az egyke lövős lény ebben a várban :(.gargoyle:hátrány:alacsony támadóérték.hp:közepes.a többi 8)(remélem értitek).griffin:jó repülős egység,csak lassú.Speckója sem rossz.minotaur king:speed/damage/hp: 8) / 8) / 8). :lol:.hydra:hp/damage/speciális képességek: 8) / 8) / 8). :lol:. :lol: :lol: :lol:.black dragon:immunitása jó(én egyszer végigarmageddonoztam egy XL-es pályát velük :wink:),csak nem lehet feltámasztani,vagy blesset,steelskint stb. rárakni.Csak ennyi a hátránya az immunitásnak.Lightning-ot,cold ray-t kitörölhetik a varázslók a könyvükből :) .Kedvenc egységem(gondolom kiderült).
Wizard:halfling:jót sebez,de csak ennyi az előnye.Szerencséje van,ha mágusok is vannak a seregben(megfelelő létszámmal persze),mert az ai ez utóbbiakat szokta macerálni(lightning,meg ilyesmik) :lol:. boar:bár gyors,elég gyenge.golem:ez a TÖKÉLETES védekező egység :!: :!: :!:roc:jó repülős egység,csak kicsit lassú,meg bless se árt rá,4-8 sebzés :?: Ugyanmá... :mrgreen: mage:hp:alacsony.a többi jó(még a defense értéke is alacsony).giant/titan:jó gyalogos,csak ez a leglassabb hatodikszintű egység,és a hp se olyan magas.Azért nem rossz./minden jó benne csak a sebzés a kicsi.Persze ha van expert archery... :mrgreen:.A kedvenc lényeim:black és red dragon,hydra,minotaur king,halfling,unicorn,battle dwarf,skeleton,steel golem,champion,war troll,ogre lord,wolf,titan,bone dragon,vampire lord,centaur.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 29 pén., 15:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Kedvenc váram:
H2:mind :D ,
H3:Fortress(első),Stronghold,Dungeon,Necropolis,Castle/Inferno/Tower,Rampart.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 11:25 

Csatlakozott: 2006 okt. 03 kedd, 12:18
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Helloka mindenkinek!

Tudom senki nem kérdezett engem, de elmondom a véleményem. Szerintem a Heroes 4-ben magasan a legjobb vár(ak) : 1. Barbár a 2. a Természet.

A heroes 3-ban nekem a Halál a kedvencem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 11:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hooga: csak a miheztartás véget, ez a topic azért van, hogy mindenki szabadon kifejthesse a véleményét, tehát senki sem fog leugatni csak azért, hogy ezt megtetted. :lol:

Már csak egy kérdés: Neked miért azok a kedvenceid? (Bővebb magyarázat.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 11:41 

Csatlakozott: 2006 okt. 03 kedd, 12:18
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Oksi. Kösz.

A heroes 4-ben azért jo a Barbár mert A Breeding pens -el több lény jön 50%-al + a Küklopszok területet sebeznek. Na most várvédelem nél a Castle toronybol elég jol írt.
A természet pedig egyel több lényt tud kivenni lásd Creature portal azon belül Wapsworth, és akkor még nem is emlitettem a !-es szintü egységeket Fary dragon + Phoenix hihetetlen jok.
Ezért szeretem öket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 11:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
H3 Death várat meg sem kérdezem. Csontváz-hegyek, lich, halállovag, vámpírlord, és a jó kis Élőhalott Király Köpönyege. Übertáp! :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség