Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 25 csüt., 17:23 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 24 szer., 16:35
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Varsánysziti
Nekem is segítsetek! A törpe kampány 5. pályályán lászló mindig jön és legyőz. Pedig pénzem van, meg minden "lénylakóhely" fel van húzva. Miért győz le?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 25 csüt., 18:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
game4812 írta:
Nekem is segítsetek! A törpe kampány 5. pályályán lászló mindig jön és legyőz. Pedig pénzem van, meg minden "lénylakóhely" fel van húzva. Miért győz le?


Hi!

Ha jól tévedek azon a pályán van grál(Asha könnye), azt ásd ki minél előbb és épitsd fel a váradba, nálam legalábbis az volt a győzelem kulcsa.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 26 pén., 14:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sziasztok, ha jól láttam a Fix TV-n, akkor a Game Over nevű műsorukban ma este a HoF kiegészítő kerül terítékre 21.15-től.

Hali,

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 26 pén., 19:33 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 24 szer., 16:35
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Varsánysziti
Idézet:
Hi!

Ha jól tévedek azon a pályán van grál(Asha könnye), azt ásd ki minél előbb és épitsd fel a váradba, nálam legalábbis az volt a győzelem kulcsa.


Köszi, megpróbálom, tényleg van asha könnye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: hof - fallen haven campaign
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 28 vas., 11:33 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
Ha esetleg vki ki akarná használni, akkor van egy durva hiba a fallen haven campaign-ben a 2. pályán (The Suspicion). Kell legyen advanced/expert akármelyik magic-ed, és amennyiben a pálya végére hagyod Greystone várának a bevételét, akkor a vár bevételével, hiába pusztul el utána azonnal, megkapod a benne lévő spell-eket is, többet között Instant Travel és Summon Creatures spell-eket, amik durván jól jönnek csalásként a 4-es pályán :twisted:

szerk2: és azt ti is tapasztaltátok, hogy bizonyos egységek (pl mage) támadó varázslatainál ugyanúgy érvényesül a ghost/mane incorporeal képessége, mintha simán csak lőnéd? lazán mellémehet egy magic fist pl... mintha nem lennének elég idegesítőek enélkül a hiba nélkül is a ghost-ok... :evil:

szerk3: a hozzászólás teljesen átszerkesztve kis gondolkodás után


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: hof - fallen haven campaign
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 28 vas., 14:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
zfazek írta:
Ha esetleg vki ki akarná használni, akkor van egy durva hiba a fallen haven campaign-ben a 2. pályán (The Suspicion). Kell legyen advanced/expert akármelyik magic-ed, és amennyiben a pálya végére hagyod Greystone várának a bevételét, akkor a vár bevételével, hiába pusztul el utána azonnal, megkapod a benne lévő spell-eket is, többet között Instant Travel és Summon Creatures spell-eket, amik durván jól jönnek csalásként a 4-es pályán :twisted:

szerk2: és azt ti is tapasztaltátok, hogy bizonyos egységek (pl mage) támadó varázslatainál ugyanúgy érvényesül a ghost/mane incorporeal képessége, mintha simán csak lőnéd? lazán mellémehet egy magic fist pl... mintha nem lennének elég idegesítőek enélkül a hiba nélkül is a ghost-ok... :evil:

szerk3: a hozzászólás teljesen átszerkesztve kis gondolkodás után


Helló!
A Magic Fist azért megy mellé a ghost-nál pl., mert az a vari fizikai sebzésnek minősül, úgyhogy ez nem bug. :wink: Próbáld a fire ball varit sokszor lőni az ilyen képességekkel rendelkező egységekre, mert azok a varik mindig hatnak rájuk

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: hof - fallen haven campaign
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 28 vas., 15:57 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
Utrkij Yuzsulaw írta:
Helló!
A Magic Fist azért megy mellé a ghost-nál pl., mert az a vari fizikai sebzésnek minősül, úgyhogy ez nem bug. :wink: Próbáld a fire ball varit sokszor lőni az ilyen képességekkel rendelkező egységekre, mert azok a varik mindig hatnak rájuk

most hogy mondod, tényleg :D ezt benéztem :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 hétf., 0:16 

Csatlakozott: 2007 jan. 27 szomb., 21:55
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Már akkor ide is leírom ha a másikban nincs aktivitás...

"Szeretnék kérni egy kis segítséget. Újra lett rakva a gépem és nme gondoltam a mentéseimre:( A Hammers of Fate 3. kampányának 4. pályájának legelejéhez kellene...

Ha valaki tud segíteni az kérem ide küldje: g.adika@freemail.hu"

Előre is köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 hétf., 1:08 

Csatlakozott: 2005 jún. 26 vas., 13:57
Hozzászólások: 39
Sziasztok, látta már valaki, hogy hogy néz ki a jeti?? Nekem egy farkas jelenik meg a csatában helyette! Mekkora bug! Vagy én vagyok atomtukkó és a jeti igazából olyan mint egy farkas külsőre és csak annyiban más, hogy mindig visszaüt??

Kicsit többet erőlködhettek volna Ubiék a kiegészítő néhány plusz lényén!

Mellesleg multiplayer, hot seatben egy AMD 4200-as, 2GB RAM-os, ATI X1950XTX-es gépen simán várunk 2-3 percet minden kör végén a gépre, amíg lép! Milyen gépen fut ez a játék gyorsan? (mellesleg, amikor nem a gép lép, akkor minden villámgyors full grafikán)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 hétf., 12:58 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
A yeti végül nem került bele a játékba, de azt nem tudom, hogy miért, szóval ne is kérdezd :)

A gép tényleg hihetetlenül tetülassú. HoF c1m5-ön inkább gyorsan végigrohantam Freyda kezdőcsapatával az egész pályán és legyaktam gyorsan az összes gépet Duncan kiszabadítása előtt, mert valami borzalmasan sok ideig gondolkodott a gép... nagyon jól jött a mázlival szerzett instant travel, az utolsó vár bevételénél és Duncan-hez odajutásnál, mert így a garrison-ok se jelentettek akadályt, nem tudom mit csináltam volna a spell nélkül. vszleg egy gépújításig halasztottam volna a dolgot, mert így heroic fokozaton a garrison-ok enyhén szólva tömve voltak, kellett volna jópár hónap mire annyi lényem lett volna, hogy leüthessem őket, és az addig eltelő összesített gépgondolkodási idő alatt a jó öreg Battle Isle II-t idéző idők emlékére vszleg kiolvashattam volna egy Háború és békét közben... :D

Vmi olyasmit olvastam, hogy bizonyos spell-ek ismerete miatt brutálisan megnőhet a gondolkodási idejük. Ilyen pl az Instant Travel. Azt a tippet olvastam, hogy pályaszerkesztőben nyissátok meg az adott pályát, amin játszani akartok és ott tiltsátok le neki ezt a varázslatot, (illik magatoknál is letiltani a fair play kedvéért ;)) és ez gyorsíthat vmit a játékmeneten


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 hétf., 13:57 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
zfazek írta:

Vmi olyasmit olvastam, hogy bizonyos spell-ek ismerete miatt brutálisan megnőhet a gondolkodási idejük. Ilyen pl az Instant Travel. Azt a tippet olvastam, hogy pályaszerkesztőben nyissátok meg az adott pályát, amin játszani akartok és ott tiltsátok le neki ezt a varázslatot, (illik magatoknál is letiltani a fair play kedvéért ;)) és ez gyorsíthat vmit a játékmeneten


Ha már pályaszerkesztőről beszélünk: megnyitottam kíváncsiságból néhány alapverziós térképet HOF-szerkesztővel, és kiderült, hogy sikerült úgy kiadni a HOF-ot, hogy a régi térképeken minden, az új játékkal kapcsolatos funkció alapból le van tiltva. :x Mit lehet erre mondani? Egy jó és egy rossz hírt: a rossz, hogy most egyesével az összes istenverte letöltött térképet ki kell nyitni, és bepipálni a rúnavarázslatokat, a törp hősöket, az új artifaktokat, stb. A jó hír viszont, hogy legalább megoldható a dolog. :wink: Ami a H5 programozási színvonalát ismerve nem is apróság.
Persze teljes öröm ebből se lesz, mert eddig három térképet csináltam meg, és ebből az egyiken a törp várban rúnatoronyra kattintva a gép se szó se beszéd, kilép a játékból. :evil:

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 kedd, 0:48 

Csatlakozott: 2007 jan. 30 kedd, 0:25
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Tudtok némi segítséget nyújtani? Haverommal játszunk multiplayeren ubi.com-on keresztül amikor is érdekes dolog történt. miután ki kellett jönni az elöszobába egyszer csak levágott a gépről, és amikor megpróbáltam visszamenni hiába adom meg a passwordot simán visszadob mintha valami érvénytelen jelszóval találkozott volna. Ez a jelenség mind a kettönknél előfordult, így nem valószínű, hogy a hiba a gépeinkben lenne. Ráadásul 2-ben egyszerre. Ha valaki tudna erre valami okosat mondani vagy csak javaslattal élni kérem szóljon!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 kedd, 0:50 

Csatlakozott: 2007 jan. 30 kedd, 0:25
Hozzászólások: 1
Nekem is tele a t..öm az ubi.com-mal, mert állandóan kidobál, lefagy, még egy multit sem tudtunk végégjátszani. tudtok valami megoldást?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 kedd, 22:08 

Csatlakozott: 2005 jún. 26 vas., 13:57
Hozzászólások: 39
Piszkos Fred írta:
Nekem is tele a t..öm az ubi.com-mal, mert állandóan kidobál, lefagy, még egy multit sem tudtunk végégjátszani. tudtok valami megoldást?


Mintha azt olvastam volna, hogy mától új szerver van - a régire fel sem tudtam csatlakozni az 5mb/s kapcsolatommal, remélem ez jobb!

Mi a véleményetek az új patchről, javít valamit a leírt hibákból? Én csak most updateltem 2,1-re. (mellesleg ma jött ki az új patch, ha vki nem tudná)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 03 szomb., 22:02 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 20 szomb., 18:13
Hozzászólások: 36
Melyek azok a lapok, ahol a heroes5 kieg.-jének a vártípusáról lehet szavazni? Egyáltalán hol végezett az ubisoft közvéleménykutatást ez ügyben? :|


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 06 kedd, 22:11 

Csatlakozott: 2005 jún. 26 vas., 13:57
Hozzászólások: 39
Gyrhos írta:
Melyek azok a lapok, ahol a heroes5 kieg.-jének a vártípusáról lehet szavazni? Egyáltalán hol végezett az ubisoft közvéleménykutatást ez ügyben? :|


Van valami fórumja a készítőknek, ahol volt szavazás, ha jól tudom. Állítólag nagyon adtak a közvéleményre a kiegészítő új elemeinek megalkotásánál. Ilyen volt a karaván vagy a random map editor megjelenése is - igaz az rmg-t már az alapjátékhoz várta mindenki!

Más:
- igaz az, hogy az elsősegély sátor ujjáélesztésre képes? Ha igen, akkor minden frakciónál vagy csak az academynél?
- ti mennyire hajtotok az ultimate skillre? Néha elég komoly áldozatokat kíván és egyáltalán nem tudom, hogy egy wizardnál érdemes-e lemondani a logisztikáról, hogy meglegyen az ultimate skill
- volt valahol már arról eszmecsere, hogy mik a legkedveltebb skillek? Kíváncsi lennék, mi az amit a többség preferál - például, hogy tényleg, annyira beválik-e a light magic, mint írják és hogy csak én nem tudok meglenni logisztika és szerencse nélkül vagy mások is alapból felveszik ezeket a képességeket?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 06 kedd, 22:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
-Az elsősegélysátor tényleg resurectel, de csak First Aid Skillel!
-Én még személy szerint 1 ultimate skillt sem láttam életemben! :? És én nemis hajtok rá! :shock:
- nekem típusfüggővé válik a legkedveltebb skillek, de vannak átfedések azért! :) Luck pl mindenhova kell, általában Defense is! :) Esetelg Light/Destructiv Magic Haven+Sylvan/Neckro+Dungeon kasztokhoz! Esetleg log. Nekró+Sylvannal a Silen Hunter miatt! A többi változó már azért! :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 06 kedd, 23:46 

Csatlakozott: 2005 jún. 26 vas., 13:57
Hozzászólások: 39
Jou írta:
-Az elsősegélysátor tényleg resurectel, de csak First Aid Skillel!
-Én még személy szerint 1 ultimate skillt sem láttam életemben! :? És én nemis hajtok rá! :shock:
- nekem típusfüggővé válik a legkedveltebb skillek, de vannak átfedések azért! :) Luck pl mindenhova kell, általában Defense is! :) Esetelg Light/Destructiv Magic Haven+Sylvan/Neckro+Dungeon kasztokhoz! Esetleg log. Nekró+Sylvannal a Silen Hunter miatt! A többi változó már azért! :D


Úgy látom fexik neked a Sylvain, szerinted komolyan értékes a kedvenc ellenfél képesség náluk? Az oké, hogy kiválasztod a 3 kedvenc lényt és azokat nagyon megölöd, de a többi ellen viszont semmi bónusz, ez elég kevés lehet, nem?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 07 szer., 0:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Én pl nem a hősök alapján nyomom a kedvenc váramat, hanem a lények és a hangulat alapján! :D Nameg más kedvenc dolgok miatt is, pl. Silver Unicorn! :P De ez már párszor leírogattam máshova! :) Másrészt a hősöknél a kedvenc ellenfél képességet nem nyomom, 1 faj van, ahhol a Spec skillt nyomom ha lehet minnél hamarabb expertre, az pedig az Inferno! :shock: Máshol eléggé hidegen hagy az a képesség, bár 1-2 helyen még lehetne mire használni esetleg! :wink:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 07 szer., 0:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Jou írta:
Én pl nem a hősök alapján nyomom a kedvenc váramat, hanem a lények és a hangulat alapján! :D Nameg más kedvenc dolgok miatt is, pl. Silver Unicorn! :P De ez már párszor leírogattam máshova! :) Másrészt a hősöknél a kedvenc ellenfél képességet nem nyomom, 1 faj van, ahhol a Spec skillt nyomom ha lehet minnél hamarabb expertre, az pedig az Inferno! :shock: Máshol eléggé hidegen hagy az a képesség, bár 1-2 helyen még lehetne mire használni esetleg! :wink:


Khmm...nekromancia... :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség